O Nas

Witamy na naszej stronie nowego CENTRUM ZDROWIA I URODY

       Wychodząc na przeciw potrzebom moich pacjentów postanowiłam rozszerzyć swoją działalność o psychologię i kosmetologię. Wszystko po to, aby kompleksowo zająć się moimi pacjentami. Pracując już wiele lat, zauważyłam, że sama dietetyka jest często tylko częścią potrzeb moich pacjentów. 
      Teraz można skorzystać z dodatkowych pomocnych gabinetów, w których zadbamy również o ciało i duszę.

       Już dziś działa GABINET PSYCHOTERAPEUTYCZNY, w którym wspaniała Pani Emilia pomaga zrozumieć różne zachowania i myśli moich pacjentów. Zaburzenia odżywiania są dzisiaj bardzo powszechnym problemem. To nie tylko anoreksja, ale kompulsywne obiadanie się również. Samą dietetyką nie zawsze jestem w stanie pomóc, ponieważ problem znajduję się dużo głębiej. I tutaj właśnie wchodzi Pani Emilia i składa wszystkie elementy układanki. 

        Kolejny GABINET KOSMETOLOGICZNY RÓWNIEŻ JUZ OTWARTY, ma pomóc pacjentom poradzić sobie z efektami ubocznymi odchudzania.Odmłodzeniem ciała, zniwelowaniem skutków ubocznych odchudzania. Ale oczywiście zapraszam wszystkich chętnych do poprawy stanu skóry i cery. 
Pomożemy też w redukcji tkanki tłuszczowej, działając aktywnym dwutlenkiem węgla, dermomasażami, falami i innymi możliwymi metodami, tak aby efekty diety były jeszcze lepsze. 

        Każdy kto przyjdzie do naszego CENTRUM ZDROWIA I URODY musi się liczyć z tym, że marzenia się spełniają. 
I może się okazać, że wyjdzie innym, nowym, lepszym człowiekiem :) 

Zapraszam serdecznie
Magdalena Kołodziej
DIETETYK
Copyright © 2021 EMKA MEDICUS CENTRUM ZDROWIA I URODY, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Liczba odwiedzin: 33395